22, 23, 24 kolejka. vs. Chapecoense/São Paulo/Figueirense

Należą się Wam wszystkim odwiedzającym tę stronę choć informacje statystyczne dotyczące spotkań, których nie mogłem opisywać z powodu braku dostępu do internetu. Liga brazylijska nie zwalnia tempa i przez ten czas Corinthians rozegrali 3 spotkania notując wszystkie możliwe rozstrzygnięcia, co niestety nie jest powodem do świętowania.

W 22 kolejce Corinthians mierzyli się z Chapecoense. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Miejsce: Arena Corinthians.
Sędzia: Felipe Duarte Varejão
Widzów: 25.537
Wpływy z biletów: R$ 1.359.473,00
Żółte kartki: Jaílton, Rodrigo Biro, Fabiano (Chapecoense)
Gole: Malcom(Corinthians) - 9min. pierwszej połowy, Ferrugem(Corinthians) - samobójcza bramka - 49min. drugiej połowy

CORINTHIANS: Cássio; Ferrugem, Felipe (Bruno Henrique), Gil, Fábio Santos; Ralf, Elias, Jadson (Lodeiro); Malcom, Guerrero, Luciano (Romero)
Trener: Mano Menezes

CHAPECOENSE: Danilo; Fabiano, Jaílton, Rafael Lima, Rodrigo Biro; Bruno Silva, Ricardo Conceição, Diones (Dedé); Fabinho Alves (Wanderson), Leandro, Camilo (Zezinho)
Trener: Jorginho

W 23 kolejce Corinthians mierzyli się z w derbach stanowych z Sao Paulo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Corinthians 3-2.

Sędzia: Luiz Flávio de Oliveira
Widzów: 34.688
Wpływy z biletów: R$ 2.405.986,50
Żółte kartki: Bruno Henrique, Guerrero (Corinthians); Álvaro Pereira, Edson Silva, Ganso (São Paulo)
Czerwone kartki: Fábio Santos (Corinthians); Álvaro Pereira (São Paulo)
Gole: Fábio Santos(Cprinthians) - karny 35 minuta pierwszej połowy, karny - 20 minuta drugiej połowy; Guerrero(Corinthians) - 29 minuta drugiej połowy; Souza (São Paulo) - 5 minuta pierwszej połowy ,Edson Silva(São Paulo) - 45 minuta drugiej połowy.

CORINTHIANS: Cássio; Fagner, Gil, Anderson Martins, Fábio Santos; Ralf, Bruno Henrique, Danilo (Uendel); Renato Augusto, Malcom (Luciano), Guerrero (Romero)

SÃO PAULO: Denis; Auro, Rafael Toloi (Antônio Carlos), Edson Silva, Álvaro Pereira; Denilson (Osvaldo), Souza, Kaká; Ganso, Alan Kardec, Luis Fabiano (Michel Bastos)
Trener: Muricy Ramalho

24 kolejka to nieudany rewanż za kompromitującą porażkę na otwarcie Areny Corinthians z Figueirense. Po raz kolejny wygrała ekipa z Florianópolis 1-0.

Miejsce: Orlando Scarpelli(Florianópolis/Santa Catarina)
Sędzia: Ricardo Marques Ribeiro
Widzów: 10.245
Wpływy z biletów: R$ 302.335,00
Żółte kartki: França, Marco Antônio (Figueirense)
Gol: Marcão(Figueirense) - 38min. drugiej połowy.

FIGUEIRENSE: Tiago Volpi, Leandro Silva, Marquinhos, Thiago Heleno, Marquinhos Pedroso, Paulo Roberto, Marco Antônio, Giovanni Augusto (Jefferson), Clayton, Everaldo (Marcão), Pablo (Clayton).
Trener: Argel Fucks

CORINTHIANS: Cássio, Fagner, Gil, Anderson Martins, Uendel; Ralf, Elias (Lodeiro), Renato Augusto, Danilo (Jadson); Malcom (Luciano), Guerrero