25 kolejka: Atlético Paranaense vs. Corinthians

Niedzielny wieczór czasu polskiego to pora na spotkanie Timao z Furacão. Oba zespoły przeżywają kryzys swojej formy, choć to zespół z Kurytyby jest w niewątpliwie gorszej sytuacji w tabeli, a ostatnie 3 spotkania kończył ze zwieszona głową przegrywając kolejno z Cruzeiro, Internacionalem, oraz Chapecoense. Klub, w którym grali kiedyś Mariusz Piekarski oraz śp.Krzysztof Nowak znajduje się teraz na 13 miejscu w ligowej tabeli z przewagą zaledwie 4pkt. nad strefą spadkową.

Będący pod dużą presją oczekiwań Corinthians oraz sam trener, co ostatnio bardzo podkreśla na pewno będzie musiał przyłożyć się do tego spotkania solidnie, aby zgarnąć 3pkt. Nikt nie chce bowiem, aby powtórzyła się sytuacja totalnego marazmu w atakach jak to miało miejsce już w wielu poprzednich spotkaniach, w tym ostatnim przegranym z Figueirense. Będący na 6 pozycji Timao muszą sprawić, aby odżyły w nich siły i powalczyć o awans do G-4. Trener liczy na świetnie ostatnio grającego Malcoma, którego styl kibice docenili wybierając go jednym z pozytywnych graczy ostatnich spotkań.

Do składu Corinthians wracają zawieszeni: Petros oraz Fabio Santos, ale za to zabraknie pauzującego za kartki Ralfa, którego zastąpi Bruno Henrique, a także mającego kłopoty zdrowotne Felipe, na którego miejsce wskoczy Pedro Henrique.

Lista powołanych: Cássio, Walter, Danilo Fernandes, Fagner, Fábio Santos, Ferrugem, Uendel, Anderson Martins, Gil, Pedro Henrique, Bruno Henrique, Elias, Guilherme Andrade, Danilo, Jadson, Lodeiro, Petros, Renato Augusto, Ángel Romero, Guerrero, Luciano, Malcom

Informacje o meczu:

Miejsce: Arena da Baixada, Curitiba(PR)
Data: 28 września 2014 (16:00 czasu SP, 21:00 czasu PL)
Sędzia: Marcelo de Lima Henrique

Przypuszczalne składy:

CORINTHIANS: Cássio; Fagner, Gil, Anderson Martins, Fábio Santos; Bruno Henrique, Elias, Petros, Renato Augusto; Malcom, Paolo Guerrero.

Atlético-PR: Weverton; Sueliton, Gustavo, Cleberson, Willian Rocha; Deivid, Hernani, Bady, Marcos Guilherme; Douglas Coutinho, Marcelo.
Trener: Claudinei Oliveira