Florida Cup 2015: Corinthians vs. FC Köln

Dzisiejszej nocy czasu polskiego Corinthians zagra swój pierwszy mecz na turnieju Florida Cup. Przeciwnikiem klubu z Sao Paulo będzie dobrze znana polskim kibicom drużyna FC Köln. W składzie zespołu z Bundesligi jest, aż trójka byłych/obecnych reprezentantów Polski.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 1:30 czasu polskiego. Wcześniej od 23:00 udział w mini turnieju rozpoczęły drużyny Fluminense i Bayeru Leverkusen. Pierwszy mecz rozgegrany zostanie na stadionie "ESPN Wide World of Sports Complex" w Kissimmee na Florydzie.

Prawdopodobny wyjściowy skład:

Corinthians: Cássio; Fagner, Felipe, Gil, Fábio Santos; Ralf, Elias; Emerson, Renato Augusto, Lodeiro; Guerrero

FC Köln: Horn; Olkowski, Maroh, Wimmer, Hector; Lehmann, Halfar, Risse, Gerhard, Svento; Ujah.