Corinthians vs. Marília - 1 kolejka mistrzostw stanu Sao Paulo.

W dniu wczorajszym rozpoczęły się najsilniej obsadzone mistrzostwa stanowe w Brazylii.  Wciąż krytykowane przez media niezrszeszone z nimi i kibiców, którzy domagają się zmian w rozgrywkach w Brazylii, a mimo wszystko nadal popularne "stanówki" trwają w kolejnym sezonie 2015. Mistrzostwa stanu Sao Paulo rozgrywane będą w terminie 1 lutego - 3 maja 2015r. Dla urozmaicenia rozgrywek(a przynajmniej w myśleniu CBF) drużyny zostały podzielone na 4 grupy, a najsilniejsze ekipy jak Corinthians, São Paulo, Palmeiras oraz Santos zostały umiejscowionie w oddzielnych grupach. Następnie ćwierćfinały, półfinały i wielki finał. W poprzedniej edycji drużyna Corinthiansu zajęla dopiero 9-te miejsce w tabeli i nie awansowała do kolejnej fazy. Edycję 2014 wygrała drużyna Santosu.

Dziś pierwszy pojedynek Corinthiansu. Zagrają na swoim stadionie z z Marílią, trzy dni przed pierwszym spotkaniem kw. do Copa Libertadores .

Stadion: Arena Corinthians
Data: 1 lutego 2015
Godzina: 20:00 (czasu PL)
Sędzia: Douglas Marques das Flores