20 kolejka: Corinthians vs. Atlético Mineiro

W nocy z czwartku na piątek Timao rozpoczną rundę rewanżową rozgrywek Brasileirao Serie A 2014. W 20 kolejce podejmą u siebie Atletico Mineiro. Trener Mano Menezes w końcu będzie mógł skorzystać z zawodników, którzy powracają ze zgrupowania swoich reprezentacji. Do składu wracają bowiem Gil, Elias, Lodeiro i Guerrero.

Marzenia o czołowej czwórce i awans do Copa Libertadores to cel, który przyświeca teraz całej drużynie. Po słabym spotkaniu i remisie 0-0 z Criciumą przychodzi czas na rewanż z "Galo" którzy, mimo iż pokonali w poprzedniej kolejce Botafogo to nadal nie są w najlepszej formie. Poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 0-0. Czy tym razem padną bramki? Przekonamy się o tym już 30 min. po północy czasu polskiego, kiedy to rozlegnie się pierwszy gwizdek tego spotkania.

Smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, iż te drużyny spotkają się ze sobą jeszcze za niecały miesiąc, aby rywalizować w dwumeczu Pucharu Brazylii.

Informacje o meczu:

Miejsce: Arena Corinthians
Data: 11 września 2014 (19:30 czasu SP)
Sędzia: Dewson Fernando Freitas da Silva

Przypuszczalne składy:

CORINTHIANS: Cássio; Fagner, Gil, Anderson Martins, Fábio Santos; Ralf, Elias, Renato Augusto, Lodeiro; Luciano, Guerrero

ATLÉTICO-MG: Victor; Marcos Rocha, Leonardo Silva, Jemerson, Emerson Conceição; Claudinei, Leandro Donizete, Guilherme, Carlos; Diego Tardelli, Jô
Trener: Levir Culpi